Новини з 1996 року

У лікарнях Кременчука можуть суттєво скоротити ліжковий фонд

Віктор Крук 29 липня 2016 15:15 1073 0

Прес-центр Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА повідомляє, що в області проводиться «оптимізація» ліжкового фонду лікувально-профілактичних закладів.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак обговорив з членами робочої групи, створеної при ДОЗ, шляхи оптимізації ліжкового фонду лікувально-профілактичних закладів області. За його словами, станом на 1 січня поточного року на Полтавщині функціонувало 82,6 ліжок на 10 тисяч населення, а станом на 1 липня – 80,2. Тобто в області було скорочено 319 ліжок.

Під час обговорення було ще раз проаналізовано чисельність населення та потребу у медичній допомозі кожного з регіонів області й пропозиції керівників медичних закладів. Віктор Лисак дав доручення експертам провести повторний аудит роботи ліжкового фонду, щоб до кінця року довести в області показник забезпеченості ліжками до близько 70-ти на 10 тисяч населення.

У Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА запевняють, що процес оптимізації ліжкового фонду не вплине на якість і доступність надання медичної допомоги, а призведе лише до більш ефективного використання наявних ресурсів та інтенсифікації використання наявного ліжкового фонду.

Теги: 2894

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1489 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1560 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1483 0