Новини з 1996 року

У лікарнях Кременчука можуть суттєво скоротити ліжковий фонд

Віктор Крук 29 липня 2016 15:15 813 0

Прес-центр Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА повідомляє, що в області проводиться «оптимізація» ліжкового фонду лікувально-профілактичних закладів.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак обговорив з членами робочої групи, створеної при ДОЗ, шляхи оптимізації ліжкового фонду лікувально-профілактичних закладів області. За його словами, станом на 1 січня поточного року на Полтавщині функціонувало 82,6 ліжок на 10 тисяч населення, а станом на 1 липня – 80,2. Тобто в області було скорочено 319 ліжок.

Під час обговорення було ще раз проаналізовано чисельність населення та потребу у медичній допомозі кожного з регіонів області й пропозиції керівників медичних закладів. Віктор Лисак дав доручення експертам провести повторний аудит роботи ліжкового фонду, щоб до кінця року довести в області показник забезпеченості ліжками до близько 70-ти на 10 тисяч населення.

У Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА запевняють, що процес оптимізації ліжкового фонду не вплине на якість і доступність надання медичної допомоги, а призведе лише до більш ефективного використання наявних ресурсів та інтенсифікації використання наявного ліжкового фонду.

Теги: 2894

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1911 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2431 0