Новини з 1996 року

У лікарні "Кременчуцька" — проблеми з бухгалтером, а в неї — проблеми із законом, який вона ігнорує

Валерія Макряшина 18 серпня 2020 12:30 870 0

У гаманці головного бухгалтера Комунального некомерційного медичного підприємства "Лікарня інтенсивного лікування Кременчуцька" грошей трохи поменшає.

Рішенням Автозаводського районного суду жінка зобов'язана буде заплатити 510 гривень штрафу за порушення законодавства про працю та ще 420 гривень 40 копійок судового збору. 

У протоколі про адміністративне правопорушення вказано, що жінка порушила вимоги: ч. 1 ст. 94 КЗпПУ та ч. 1 ст. 1 Закону України «Про оплату праці». 

 


Стаття 94 КЗпП дає таке визначення: «Заробітна плата — це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу». Якщо стаття порушена, то можна припустити, що бухгалтер допустила помилки в обчисленні заробітної плати  працівникам медзакладу. І це в найкращому випадку. 


 

Ці порушення та усі його деталі були викладені та сформовані в акті перевірки від 16 червня 2020 року. Його разом із протоколом про адміністративне правопорушення направили до суду.

Разом із актом та всім іншим на судове засідання по справі викликали головного бухгалтера лікарні, але туди вона не прибула з невідомих суду причин, хоча про час та місце розгляду справи її було повідомлено належним чином.

З огляду на те, що громадянка, будучи обізнаною про складання щодо неї адмінпротоколу та про те, що дана справа буде розглядатися у Автозаводському районному суді, не вжила заходів для явки до суду, суд вважає, що наведена поведінка учасника процесу є такою, що направлена на затягування розгляду справи.

Таким чином, суд розглянув справу без особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, оскільки це дозволяє законодавство. 

Дослідивши матеріали справи, суд побачив у діях головного бухгалтера склад правопорушення, але, взявши до уваги характер скоєного правопорушення, ступінь вини жінки, суд завважав, що необхідним та достатнім для неї стягненням буде штраф у розмірі 510 гривень. До цієї суми також додався судовий збір, який жінка також зобов'язана сплатити. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 664 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1076 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1526 0