Новини з 1996 року

У Крюкові - вандалізм. НА МЕТАЛОБРУХТ РОЗБИРАЮТЬ ФОНТАН І КОЛИШНІЙ ЛІТНІЙ КІНОТЕАТР

kurilov 10 серпня 2015 15:32 464 0

Вандали одягають комунальні  оранжеві  жилети й розбирають усе.

Починаючи з весни, міська влада разом з районною займалися  благоустроєм парку ім. Котлова. Спільними зусиллями КП «Благоустрій Кременчука» і відділом з благоустрою та екології Крюківського райвиконкому парк був розчищений, відновлені лавочки, встановлені нові урни для сміття, висаджені кущі та дерева тощо. У подальшому було вирішено, що на відновлення старого фонтана та будівлі  колишнього літнього кінотеатру в парку будуть виділені бюджетні кошти. Протягом літа працівники КП «Благоустрій Кременчука» та райвиконкому постійно підтримують парк у належному санітарному стані.

З минулих вихідних група невідомих чоловіків планомірно наносить шкоду вищевказаним будівлям, руйнують їх основу, зрізають кабелі, арматуру, вибиваючи цеглу, та інше.

За коментарем голови Крюківської районної ради Віктора Бражененка, фахівці райвиконкому вже неодноразово встановлювали, що вандали можуть руйнувати майно у парках, викрадати каналізаційні люки не лише у нічний час, але й маскуючись удень під комунальних працівників, одягаючи оранжеві жилети. Таким чином «працюють», не боячись порушувати тишу і не викликаючи зайвих питань.

Прохання до мешканців району та міста бути пильними і небайдужими: якщо у вашому сквері, парку, у дворі проводяться будь-які ремонтні роботи вдень, поцікавтесь, від якої організації це проводиться. Якщо працівники поводяться неадекватно, не називають організацію тощо, телефонуйте до Крюківського відділу міліції 6-02-15 або до відділу благоустрою Крюківського райвиконкому 6-21-90. Руйнування каналізаційних люків та будівель уночі обов’язково супроводжується значним шумом – не залишайтеся байдужими, задля того, щоб навести лад у Кременчуці, обов’язково сповіщайте про протиправні вчинки.        

 

Прес-служба райвиконкому – kremenich@mail.ru 6-21-04

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись