Новини з 1996 року

У Крюківському районі Кременчука – революція двірників

Олександр Курилов 29 січня 2016 11:20 855 0

Двірники управляючої компанії «Добробит» вимагають своєї  легалізації, лікарняних, тарифних відпусток і всього іншого, що властиве цивілізованим людям.

Натомість вони не хочуть купувати пальне за свої гроші, аби косити траву влітку, але хочуть мати нормальні побутові приміщення з туалетами.

Це Олександр Алексюк, депутат Полтавської обласної ради від нашого міста, вчора зустрічався з працівниками мітли та лопати й наслухався від цих людей багато цікавого.

Перше, про що депутат почув, – з 50-и двірників у Крюкові лише 12 працевлаштовано офіційно у підприємстві «Єврокомсервіс». Решта – працевлаштовані у повітрі й зрозуміло, що вони нічого не знають ні про лікарняні, ні про відпустки.

Окрема тема – це вимога двірників про елементарні зручності. Зокрема, туалетів, які їм не передбачено, і як тут людям похилого віку бути – ніхто не знає.

Слід сказати, що історія з двірниками Кременчука, які вперше вголос заявили про свої вимоги, ще отримає продовження. Сьогодні депутат Олександр Алексюк перебуває на сесії обласної ради, але увечері повернеться й трилер з мітлами отримає своє продовження, про що він і розповів «Програмі плюс».  

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3751 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 148 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 356 0