Новини з 1996 року

У Крюківській адміністрації чиновники - за повне позбавлення себе премій. Наш садомазохизм

Олександр Курилов 06 лютого 2017 15:39 727 0

Чиновники  Крюківської районної адміністрації підтримують пропозицію щодо повного позбавлення себе премій у випадку незадовільної діяльності на робочому місці.

Таким, за словами міського голови Віталія Малецького, є наслідки зборів трудового колективу адміністрації, на яких минулого тижня новим чиновникам району нашого міста зачитували колективний договір.

За тим, що пропонував розробник, – керівник Крюківської районної адміністрації Дмитро Скандал (Лозовик), мова йшла про можливість ступеневого зменшення розміру преміальних, якщо працівники погано виконують свою роботу.

Втім, за повідомленням з міськвиконкому, пересічні працівники вирішили застосовувати для себе більше покарання й не бути дріб'язковими. Тобто, якщо карати себе, то на всю потужність сили чиновницького апарату

Щодо іншої точки зору на кременчуцький приклад садомазохізму, що стався у Крюківській адміністрації, то мова про розробку положення про преміювання та невиписані критерії. Зокрема, протести людей стосуються невизначеності – за що саме працівника адміністрації можна позбавити премії, розповіла «Програмі плюс» депутат міськради Оксана Піддубна.

Про що слід додати – це про можливі репресії проти тих, хто не погодився з формулюванням про зняття з себе премії без причини.

Пояснення міського голови Віталія Малецького  - тих, хто не пристав до пропозиції згори, а мова про шістьох працівників, ніхто не звільнятиме.

Втім якщо згадати про близького до кременчуцької ситуації Оурела з його романом «1984» й наше реальне життя, то ці звільнення відбудуться дуже швидко.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1264 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2261 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2876 0