Новини з 1996 року

У КрНУ розпочався мистецький конкурс-фестиваль "Студвесна 2017". ФОТО

Ксенія Омельченко 30 березня 2017 13:04 1144 0

Традиційний Фестиваль-конкурс «Студентська Весна» КрНУ черговий раз зібрав талановитих учасників. Цього року гасло фестивалю - "Любов у кожному серці".
У першому турі взяли участь три факультети: електроніки та комп'ютерної інженерії (ФЕКІ), Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління (ІЕЕСУ), Факультет права, гуманітарних і соціальних наук (ФПГіСН).

Друга частина фестивалю-конкурсу відбудеться сьогодні. Початок о 16.30 у 5-му корпусі КрНУ.

Як це було, пропонуємо переглянути у фоторепортажі.


Привітати студентів з початком "Студвесни 2017" вийшла на сцену проректор університету з науково-педагогічної роботи та гуманітарної освіти - Сергієнко Валентина Василівна.Право розпочати фестиваль уже традиційно було надано студіо-гурту "Квінтесенція".Конкурс розпочався з шоу "FEKI TIME", яке презентували програмісти. Команда не тільки показала кілька  зворушливих історій кохання, а й пояснила, що таке #тижпрограміст та чому найважливіше на комп'ютері будь-якої мами - браузер Аміго і повний пакет Mail.ru.ІЕЕСУ вирішили зробити ставку не на зворушливість, а на комедійність. Кожен виступ супроводжувався оплесками та сміхом усієї зали.

Ну, звісно, команда зібрала кращі меми з  усього інтернету та ще й відзняла власний варіант кліпу Snoop Dogg  на пісню - Ta ra ra ra.   На гуманітарному факультеті вирішили зробити ставку на любові до Батьківщини. Дівчата у вишиванках поставили танець під пісню Катерини Бужинської, малювали портрет Шевченка за допомоги клею ПВА. Родзинкою виступу стало виконання пісні Крістіаном Рижовим.
Фото: Маковецька Марія

 

 


 

Теги: Культура КременчукаОсвіта КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 700 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 762 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 939 0