Новини з 1996 року

У КрНУ ім. Остроградського відбулась посвята першокурсників

Ксенія Омельченко 04 вересня 2018 08:55 920 0

Учора, 3 вересня, о 10:00, у актовій залі п'ятого корпусу Кременчуцького національного університету відбулася урочиста подія - посвята в студенти.

Церемонія була відкрита чудовими віршами, й одразу сцена наповнилася видатними діячами науки й техніки, науковими співробітниками та навіть представниками студентської ради.

Після винесення прапорів вступне слово взяв ректор університету Михайло Загірняк.

 

 

Звертаючись до студентів, їхніх батьків та гостей, він повідомив, що, згідно з наказом, до навчання було прийнято більш ніж 870 студентів. Тож не дивно, що деяким студентам і гостям не вистачило місць для сидіння і цього року теж.
 


 

Ректор привітав першокурсників, учорашніх школярів, які, за його словами, сьогодні отримали квиток у життя і стали набагато ближчими до своєї мети. Також закликав молодь розвиватися, отримувати нові знання й підкорювати все нові й нові вершини.

Наступним після ректора слово взяв директор Навчально-наукового інституту механіки і транспорту Віктор Воробйов. Він закликав сумлінно навчатися та брати майбутнє у свої руки, адже молодь - двигун прогресу.

 

 

Привітання в цей день були найрізноманітнішими: від класичних до пісень, танців та навіть складних хореографічних номерів. Своїми виступами публіку порадували студіо-гурт “КВІНТЕСЕНЦІЯ”, студія хореографії і пластики “НА МЕЖІ ПОМІЖ” та вокальна студія “DОМІНАНТА”.

 
Відзначимо, що цьогоріч подія завершилася не тільки феєричними номерами від студентів старших курсів, а й частуванням - усіх пригостили традиційним свіжоспеченим короваєм. До речі, дуже й дуже смачним.

 

Володимир Славунік
Фото: Марія Мак

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2572 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2581 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3811 0