У Кременчуцькому ВПУ №7 відкрили музей історії Голокосту та Другої Світової війни

Сьогодні у Вищому професійному училищі № 7 відкрили кабінет-музей історії Голокосту та Другої Світової війни. У заході взяли участь керівники міста, представники краєзнавчого музею, єврейської громади, учні та педагогічний колектив навчального закладу.
Допомагали і допомагають навчальному закладу у створенні музею Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» (м.Дніпро), Благодійний фонд «Марш життя» (м.Кременчук), Благодійна організація Rememberus. org (переклад: Пам'ятайте нас) м. Бостон, Сполучені Штати Америки.
За словами керівника навчального закладу Миколи Несена, відкриття музею саме цього дня пов’язане з двома подіями - Днем визволення України від фашистських загарбників та розстрілом фашистськими окупантами у Кременчуці 28 жовтня 1941 року на Піщаній горі (як колись називали Піски) 3000 євреїв - жінок, дітей, літніх людей.
Право для відкриття кабінету-музею Голокосту та історичних подій Другої світової війни у Кременчуці було надано міському голові Віталію Малецькому та директору ВПУ №7 Миколі Несену, які перерізали символічну стрічку. Після чого всі присутні мали можливість оглянути кабінет-музей та переглянути відеофрагмент «Визволення Кременчука».
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись
І хто мені скаже - яке відношення має Голокост і ІІ Світова до України? Бо обидві організовані жидами? (де, до речі, самих жидів загинуло обмаль, а моїх земляків ніхто і не порахує)