Новини з 1996 року

У Кременчуцькому ВПУ №7 відкрили музей історії Голокосту та Другої Світової війни

Віктор Крук 28 жовтня 2016 14:00 738 1

Сьогодні у Вищому професійному училищі № 7 відкрили кабінет-музей історії Голокосту та Другої Світової війни. У заході взяли участь керівники міста, представники краєзнавчого музею, єврейської громади, учні та педагогічний колектив навчального закладу.

Допомагали і допомагають навчальному закладу  у створенні музею Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» (м.Дніпро), Благодійний фонд «Марш життя» (м.Кременчук), Благодійна організація Rememberus. org (переклад: Пам'ятайте нас) м. Бостон, Сполучені Штати Америки.

За словами керівника навчального закладу Миколи Несена, відкриття музею саме цього дня пов’язане з двома подіями  - Днем визволення України від фашистських загарбників та розстрілом фашистськими окупантами у Кременчуці  28 жовтня 1941 року на Піщаній горі (як колись називали Піски) 3000 євреїв - жінок, дітей, літніх людей.

Право для відкриття кабінету-музею Голокосту та історичних подій Другої світової війни у Кременчуці було надано міському голові Віталію Малецькому та директору ВПУ №7  Миколі Несену, які перерізали символічну стрічку. Після чого всі присутні мали можливість оглянути  кабінет-музей та переглянути відеофрагмент «Визволення Кременчука».

 

 

Теги: Освіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Роман 29.10.2016 22:25

І хто мені скаже - яке відношення має Голокост і ІІ Світова до України? Бо обидві організовані жидами? (де, до речі, самих жидів загинуло обмаль, а моїх земляків ніхто і не порахує)

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 432 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 631 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 657 0