Новини з 1996 року

У Кременчуцькому тролейбусному управлінні надзвичайний випадок. Як від такого вберегтися?

Олександр Курилов 15 серпня 2016 16:29 853 0

Надзвичайний випадок у кременчуцькому тролейбусі стався вчора. Зміст – дитині притиснуло голову під час закриття дверей, і тролейбус після цього поїхав.

На щастя, побачене в салоні не залишило байдужим пасажирів, і вони за мить докричалися до водія.

Про такий випадок, що стався у громадському транспорті, розповів сьогодні на апаратній нараді міський голова Віталій Малецький.

За його словами, сам він вичитав про те, що сталося, у Фейсбуку. І зміст жахливої події – такий.

Жінка з двома дітьми – одному шість років, іншій дитині – три роки, виходила з тролейбуса. Одну дитину кременчужанка тримала на руках, іншу за руку. В цей час, як жінка виходила, водій тролейбуса почав зачиняти двері.

Одній дитині в цей час дверима тролейбуса притиснуло голову. З того, що розповіли далі, - поки що мати дитини до лікарні не зверталася.

З почутого на апаратній нараді – випадок, описаний у соцмережах, у нашому місті справді трапився. Відповідне підтвердження з цього приводу оприлюднив і керівник відділу транспорту мерії Руслан Івашина.

Відповідна настанова мера Малецького з цього приводу – потрібно, аби у тролейбусах нашого міста були навігатори або відеофіксатори, завдяки яким можна вести відеоспостереження.

Однак наскільки така відеофіксація зробить поїздку в нашому транспорті безпечною, мер не уточнював.

Загалом такі речі, у відповідності до існуючих традицій, вирішують комплексно. І перший захід тут – відповідальність водія, підкріплена високою зарплатою. А саму відповідальність також можна підкріпити відеофіксацією.

Наскільки це можливе сьогодні, якщо з Кременчуцького тролейбусного управління водії звільняються через малу зарплату, й водійських кадрів нині не вистачає, – сказати важко.

 

Теги: Кременчуцьке тролейбусне управління

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись