Новини з 1996 року

У Кременчуцькому технікумі залізничного транспорту потепліє. Надовго і коли?

Олександр Курилов 16 грудня 2017 13:55 578 0

У Кременчуцькому технікумі залізничного транспорту, що на вулиці Залізничній ( коледж транспортної інфраструктури), незабаром потепліє. Незабаром – після 1 січня, коли цей навчальний заклад передадуть із підпорядкування Міністерства освіти в підпорядкування Полтавській обласній раді.

Про те, що з теплом і боргами викладачам по зарплаті все буде добре, минулого тижня обіцяли в Полтаві обласні начальники – голова Полтавської обласної ради Біленький та голова облдержадміністрації Головко. Як вони пояснили, цей технікум, а нині коледж перебуває на балансі Міносвіти, тож тільки його передадуть області, то все відразу й почнеться.

А от що не почнеться – так це думки, що взагалі робити з цим коледжем, від якого відмовилася «Укрзалізниця»? І що цей навчальний заклад може дати області? Адже закладів такого рівня, профінансованих за рахунок податків громадян, які б готували спеціалістів не для бюджету, на Полтавщині немає. На відміну від медичних училищ чи педагогічних, якими опікуються обласні керівники, Кременчуцький технікум транспортної інфраструктури не готує кадри для бюджету. Щодо підприємств, то за рахунок бюджету забезпеченням їх кадрів займаються ПТУ, що теж украй несправедливо.

Несправедливо – бо не вкладати й копійки в підготовку робітників для свого приватного заводу - для кременчуцьких власників підприємств виглядає, щонайменше, некрасиво.

Звідси й питання: як бути в цій ситуації і як для початку відновити співпрацю з «Укрзалізницею», аби в випускників цього навчального закладу були гарантовані робочі місця?

Відповідь на це запитання, вочевидь, ще буде.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 185 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 478 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1579 0