Новини з 1996 року

У Кременчуцькому районі вперше проведуть фестиваль народного ремесла

Людмила Скачко 06 грудня 2019 16:05 328 0

Полтавська ОДА провела конкурс серед культурно-мистецьких проєктів Полтавщини й уже оголосила переможців, які отримають співфінансування з обласного бюджету.

Департамент культури й туризму оголосив переможців конкурсних пропозицій, розроблених громадськими організаціями. Одним із переможців став проєкт фестивалю народних ремесел "Кам’янопотоківська толока-2020", яку представила громадська організація  "Простір Свідомості".

Фестиваль проводитиметься в Кам’яних Потоках із червня по жовтень 2020 року.

"Метою цього проєкту є популяризація традиційної культурної спадщини Полтавщини, зміцнення контактів і культурних зв’язків, обмін знаннями, культурними та народними традиціями, особливостями, досвідом і розширення світогляду громадян", - ідеться в повідомленні від представників організації.

Також відомо, що фестиваль проведуть у два етапи:

1. Проведення майстер-класів народного ремесла для дітей, вироби яких потім ще й представлять не фестивалі;

2. Проведення самого Фестивалю народних ремесел "Кам’янопотоківська толока – 2020", який відбудеться 19 вересня 2020 року.

Для всіх охочих також будуть проводитися майстер-класи декоративно-ужиткового напрямку, декоративний розпис, художня вишивка, малярство, ткацтво, витинання, народна лялька-мотанка, плетіння з лози та соломи, кераміка, гончарні вироби, тістопластика. Крім цього, на відвідувачів чекатимуть ще й цікаві конкурси та багато веселощів.

"Також плануються виступи викладачів і вихованців Кременчуцької дитячої музичної школи №2 та інших музичних колективів, а ще - ярмарок страв народної кухні", - повідомляють у ГО.

У Кременчуцькому районі це перший такий фестиваль. Зараз усі активно готуються. Відвідати його зможуть усі охочі кременчужани й часу для цього буде навіть більше ніж вдосталь.

Уже наступного року з обласного бюджету будуть виділені додаткові фінанси в розмірі 85% від вартості проєкту для проведення цього фестивалю. Решту ж громадська організація має вже якось знайти сама.

 

 

Фото - з власних джерел.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 964 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1964 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2578 0