Новини з 1996 року

У Кременчуцькому районі сьогодні - «Свободний прорив» навколо прапора ОУН

Олександр Курилов 15 травня 2018 13:10 189 0

Депутати Кременчуцького району сьогодні на своїй черговій сесії вирішували, чи слід їм встановлювати, що державна мова на території району є офіційною й чи потрібно вивішувати на установах та організаціях червоно-чорний прапор – прапор ОУН.

Останній районна організація партії «Свобода» пропонувала підняти біля будівлі райдержадміністрації та на установах під час відзначення певних дат.

Втім у цій справі є проблема – хто встановлюватиме новий флагшток і як?

Якщо все буде  так, як зі знаком 400-річчя Кременчука, на верхівці якого міська організація «Свободи» обіцяла поставити Державний Герб, але не зробила цього за два роки, то, звісно, такі проблеми нікому не потрібні.

Звідси й результат голосування, коли такі пропозиції не підтримуються.

З того ж, що відбувалося на сесії, можна говорити з порядку денного. І перше питання, яке розглядали,  -  Програма підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього бізнесу.

Сама програма зроблена за кременчуцьким принципом й у відповідності до закону щодо підтримки підприємництва. Мова в ній про компенсацію відсотків за кредитами в разі створення нових робочих місць. Однак якщо в Кременчуці  пропонується компенсувати ставки за кредитами до мільйона гривень для створення нових робочих місць, то в Кременчуцькому районі максимум, що можуть,  – допомогти погасити відсотки за кредитом на суму не більше 150 тисяч гривень і за умови створення 5-6-и нових робочих місць.

Ще серед питань, які розглядали сьогодні депутати, - це земельні й такі, коли районна рада вимушена віддавати майно новоутвореним територіальним громадам, які районній раді не підпорядковуються.

Сьогодні Кременчуцькій райраді підпорядковано аж одне село в районі й звідси всі прийняті рішення та величезний штат чиновників, які цим селом керують.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись