Новини з 1996 року

У Кременчуцькому районі чоловік спиляв дерева, завдавши 400 тисяч гривень збитку

Іона Харченко 03 травня 2019 13:30 223 0

Прокуратура Полтавської області скерувала обвинувальний акт стосовно чоловіка, який здійснив незаконне вирубування 30 дерев, спричинивши державі збитки майже на 400 000 гривень.

Досудовим розслідуванням установлено, що в січні поточного року, чоловік, перебуваючи в одному з сіл Кременчуцького району, не маючи лісорубного квитка/ордера на здійснення лісорубних робіт, незаконно, використовуючи дві бензопили, які заздалегідь взяв із собою, вирубав сироростучі дерева породи ясен у кількості 27 штук, гледигія – 2 штуки та 1 в’яза. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Згідно з висновком інженерно-екологічної та економічної експертизи, зловмисник спричинив істотну шкоду довкіллю, оскільки внаслідок вирубування дерев погіршилися якість захисних, ґрунтозахисних та водоохоронних властивостей лісу, що в подальшому, в разі вітроломів та вітровалів, може негативно вплинути на інші насадження та призвести до прискорення ерозії родючих ґрунтів.

Крім того, унаслідок  незаконного вирубування 30 дерев державі спричинено збитки на суму майже 400 000 гривень.

Прокуратурою Полтавської області затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно чоловіка за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу).

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 287 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 396 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 523 0