Новини з 1996 року

У кременчуцькому дитячому садочку №1 дітки на прогулянці не розважаються, а колупають пісок

Валерія Макряшина 04 жовтня 2019 10:30 564 0

Більшість часу дитина проводить у дитячому садочку й дуже важливо, щоб цей час вона проводила з користю для свого розумового та фізичного здоров'я. У кременчуцькому дитячому садочку №1 відсутні будь-які елементи на дитячих майданчиках. 

Тож не дивно, що на сайті Громадського Бюджету Кременчука з'явилася відповідна пропозиція, вартістю 400 тисяч гривень.

Проект, авторкою якого є Наталія Коваленко-Зерній, розрахований на встановлення ігрових елементів на території цього навчально-виховного закладу, щоб дітям було весело й цікаво.

 

 

Варто відмітити, що проблема незадовільних ігрових дитячих майданчиків або ж повна їх відсутність є чи не у всіх кременчуцьких дошкільних закладах.

"Станом на сьогодні на території ДНЗ №1 взагалі відсутні будь-які ігрові елементи. Малеча, яка відвідує даний садочок, вимушена гратися на порожніх майданчиках у старих пісочницях.

Звісно, в таких умовах про проведення дитячого дозвілля з користю годі вже й говорити... А як насправді важливо, щоб малеча мала змогу як фізично, так і психологічно гармонійно розвиватись та отримувати позитивні емоції!!! Адже майбутнє наших діточок закладається вже сьогодні!" - зазначає Наталія.

Наостанок вона додала, що тільки облаштовані дитячі майданчики сприятимуть фізичному та гармонійному психологічному розвитку діточок.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 435 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 638 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 665 0