Новини з 1996 року

У кременчуцьких учнів 1, 5 та 10 класів можуть з'явитися електронні підручники

Валерія Макряшина 20 лютого 2019 12:30 209 0

МОН хоче закупити е-підручники для 1, 5 та 10 класів

Міносвіти винесло на обговорення проект розпорядження Кабміну щодо змін до плану заходів з реалізації освітньої реформи, якими передбачено придбання е-підручників для 1, 5 та 10 класів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Реалізація експерименту дасть можливість дослідити на практиці особливості використання електронних підручників, порівняти їх ефективність із паперовими. Зважаючи на зазначене вище є потреба здійснити придбання електронних підручників для учнів 1, 5 та 10 класів у 2019 році", - йдеться в повідомленні.

Зокрема розпорядженням Кабміну від 2017 р. "Про затвердження плану заходів на 2017–2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" передбачений експеримент щодо електронних підручників, що має здійснюватися в тому числі й шляхом їх апробації.

Згідно з цим розпорядженням та наказом МОН №957 від 2018 року передбачено поетапне збільшення як кількості класів, у яких проводиться експериментальна робота, так і кількості електронних підручників, що використовуються в кожному класі.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись