Новини з 1996 року

У Кременчуцьких тролейбусах з магнітофонів звучить російський шансон

Віктор Крук 29 вересня 2016 13:30 471 0

У комунальному електротранспорті до Дня міста почали крутити музику – російський шансон.

Багатьох кременчужан обурює, що у міських маршрутках інколи звучить шансон. За це декілька разів робили зауваження керівникам автотранспортних підприємств міста на нарадах у міськвиконкомі. Варто зазначити – у маршрутках останнього часу шансона поменшало.

Втім, за пропаганду цього музичного напрямку і пов’язаних з ним цінностей, взялися кременчуцькі комунальники. Вчора у тролейбусі №209, який слідував за маршрутом №1, пасажири довго «насолоджувалися» піснями відомого російського виконавця шансону Віктора Корольова: «За твою красивую улыбку», «Шумел камыш», «Девочка», «Отгорели кисти алые рябины» та інше. Який репертуар в цей день звучав в інших міських тролейбусах редакція не знає, але сподівається, що кременчужани нам про це повідомлять. Маємо надію, що обійшлося без пісень з матюками.

Скоріше за все, музичний супровід у тролейбусах став своєрідним подарунком пасажирам від наших комунальників. Можливо він пов'язаний із тим, що в Кременчуці була прийнята і почала діяти програма щодо безоплатного проїзду у тролейбусах дітей віком до 12 років. Що самі комунальники полюбляють слухати, той й подарували кременчужанам, тому до них немає жодних претензій. Проте, у нашому міськвиконкомі є управління культури і туризму, яким опікується хтось із двох віце-мерів з гуманітарних питань. 

Може варто доручити комусь із чиновників від культури, або творчому працівнику одного із Палаців культури міста підібрати репертуар, а краще скачати для комунальників популярні українські пісні? Щоб саме вони звучали з тролейбусних магнітофонів. Наразі в Україні є велика кількість виконавців та пісень у сучасній обробці та на будь-які смаки – від популярних естрадних до народних і класичних. 

А слухати російський шансон його шанувальникам все ж таки краще вдома, а не в громадському транспорті. Тим більше, комунальному.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись