Новини з 1996 року

У кременчуцькій військовій частині проводяться заняття з перевірки та вдосконалення бойової готовності

Валерія Макряшина 12 січня 2019 09:10 321 0

Протягом двох днів у військових частинах Національної гвардії України відбувалися тактико-стройові заняття з бойової готовності.

Як повідомляється на офіційній сторінці частини в мережі Facebook, традиційно на початку кожного модуля навчання у всіх військових частинах Національної гвардії проводяться заняття з перевірки та вдосконалення бойової готовності підрозділів.

 

 

"Для забезпечення практичних навиків проведено планові тактико-стройові заняття з приведення в бойову готовність. Метою даного тренування є перевірка здатності підрозділів виконувати бойові завдання після отримання сигналів, визначених керівними документами.

Кожен, від солдата до командира, має знати свої обов’язки при отриманні сигналів бойової готовності та відпрацювати всі свої дії, починаючи з підготовки спорядження, закінчуючи приведенням військових частин у повну готовність до виконання завдань. Крім цього, відпрацьовується взаємодія структурних підрозділів із забезпечення стійкого управління підлеглими та логістики", - йдеться в повідомленні.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись