Новини з 1996 року

У Кременчуцькій школі №1 приготували черговий "сюрприз" учням на обід. ФОТО

Валерія Макряшина 30 листопад 2018 16:15 2129 0

Минуло зовсім небагато часу після останнього скандалу, який трапився у загальноосвітній школі №1 (вулиця Чкалова, 1 А), де учням на обід запропонували рибну котлету з, м'яко кажучи, не зовсім привабливою синьо-зеленою пліснявою. Відео з даним доказом, цією самою котлетою, виклав у мережі Facebook кременчужанин і батько одного з учнів закладу Сергій Костецький.

Тоді ж чоловік разом з іншими батьками навідався до закладу, аби поспілкуватися з директором школи Людмилою Яшиною, яка всі претензії батьків спростувала. За її словами, харчоблок у школі працює нормально, а їжа, яку щодня дають діткам, смачна та якісна. 

Згодом батьки зі скаргами на неякісне харчування своїх дітей у школі №1 звернулися й до мера Віталія Малецького, але той достатньої уваги їм не приділив - поспішав на робоче місце, у свій затишний і теплий кабінет.

Але факти залишаються фактами. Сьогодні, 30 листопада, Сергій Костецький виклав на своїй сторінці у Facebook моторошну світлину першої страви, яку подали одному з учнів школи №1 на обід. Усе б нічого, але в цій каламутній воді з начебто аж розвареними овочами плаває собі спокійно личинка. Як-то кажуть, їжте, не обляпайтеся.

Сергій Костецький звернувся до інших батьків з проханням згуртуватися, аби побороти це свавілля. 

"Шановні батьки, не зважаючи на наші вимоги, як усні, так і письмові, до влади Кременчука переглянути питання про надання учням в освітніх закладах корисної та якісної їжі, влада продовжує відмовчуватись. 

Тому звертаюся до Вас, шановні батьки, якщо Ви любите своїх дітей, припиніть боятися, крім нас, батьків, долю наших дітей не вирішить ніхто, тільки згуртувавшись, ми зможемо побороти це свавілля.

Тому прошу Вас про випадки надання дітям у школах недоброякісної їжі говорити не в кулуарах чи на кухнях у себе вдома, а публічно, використовуючи при цьому всі можливі засоби масової інформації, - влада боїться саме цього. Я як батько стану поряд із Вами й буду відстоювати інтереси своєї дитини так само, як і Ваших діток", - написав він. 

У коментарях до посту Сергія Костецького почалося масове обговорення даної проблеми. Одна з кременчужанок повідомила, що нещодавно директорка школи провела так звану бесіду з класними керівниками, а ті - з учнями. Вона наполегливо просила не виставляти в інтернет фотографії їжі, яку дають у школі дітям. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись