Новини з 1996 року

У Кременчуцькій райраді ліквідовують наслідки партійної війни, оголошеної кременчуцькими чиновниками

Олександр Курилов 14 червня 2021 11:00 455 0

Дмитро Колотієвський, новий голова Кременчуцької районної ради, якого було обрано минулого тижня замість відправленого у відставку представника партійного осередку партії «За майбутнє» Самаркіна, сьогодні відкриває свій робочий кабінет, що на другому поверсі.

Й мова про кабінет голови Кременчуцької районної ради, який було опечатано працівниками комунального підприємства Кременчуцької міськради «Муніципальна варта».

Тож на відкриття робочого кабінету прибули представники міської поліції.

Їх викликали спеціально, аби убезпечити районну раду від нових провокацій з боку чиновників Кременчуцького міськвиконкому, які вже тиждень з усіх сил борються з новообраним керівником Кременчуцької райради.

Про що слід додати – присутні представники райради складають відповідний акт.

І в цьому акті, який підсумовує всю тижневу політичну боротьбу партійних осередків - олігархічного "За майбутнє" нашого мера Малецького  проти "Довіри" - голови Полтавської облради Біленького, – інформація про відсутність у будівлі печатки та відсутність паролів для доступу на сайт Кременчуцької райради.

Втім тут є сподівання на краще – міський голова Кременчука Віталій Малецький віддасть районну печатку й дані сайту, які в нього, слід так розуміти, опинилися як відвойовані в пекельній боротьбі трофеї. До того ж сам віддасть поліції, до якої представники райради звернуться по допомогу.

Щодо всього іншого – стільців, столів, то їх, здається, під час боротьби за владу з будівлі районної ради в будівлю міської ради, що за два квартали, – ніхто не переносив.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 127 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 566 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1039 0