Новини з 1996 року

У Кременчуцькій мерії вирішили, що трактори більше не поливатимуть дороги у дворах

Артем Кузьменко 02 червня 2020 15:25 213 0

Раніше уздовж доріг біля під’їздів нашого міста повільно проїжджав комунальний транспорт з розпилювачем, що зволожував асфальт і знищував ті бактерії, які лежали на проїжджій частині, і ті гроші, які виділяли з міського бюджету на дезінфікуючу рідину.

Сьогодні, 2 червня, в Кременчуці провели засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої зачитали рішення про скасування спеціальних заходів щодо проведення санітарної обробки комунальних доріг із залученням спеціальної техніки.

Усі присутні в залі проголосували за те, щоб цю дезобробку припинити. Так вирішили у зв’язку з позитивною динамікою щодо захворюваності на COVID-19 і зменшенням кількості санітарних зон.

Щодо спецтехніки, то це комунальний трактор із розпилювачем ззаду. Те, як він виконував процес дезінфекції, викликало відвертий сміх у кременчужан. Відео з його роботи з’являлися на популярному каналі в Telegram.

 

Читайте також: Кременчуцькі кілька крапель на дорогу проти київської дезінфекції траси. Заздримо столиці

 

Простежити логіку членів комісії важко. Адже коли в нашому місті санітарних зон було майже 30, то й транспорт мав їх оброблять, зараз же в нашому місті залишилося 4 зони, і процес згорнули. Але якщо вірити в те, що поливання асфальту зменшує шанс захворіти на коронавірус, то чи не потрібно проводити обробку до того моменту, коли вірус остаточно переможуть?

Інше питання — скільки така дезінфекція коштувала міському бюджету, який поповнюють мешканці міста — платники податків.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 238 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 639 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 493 0