Новини з 1996 року

У Кременчуцькій міськраді скандал. Мер міста пояснив переплату з бюджету за бітум на мільйон гривень

Олександр Курилов 12 квітня 2016 15:25 961 0

У Кременчуцькій міськраді скандал щодо нинішнього ямкового ремонту доріг та його вартості. Це засідання президії міськради сьогодні щодо порядку дня чергової сесії й питання, яке сесії міськради не стосується.

Мова про публікацію в «Програмі плюс» репортера Андрія Михайленка, головний висновок з якої - нашим чиновникам вдалося на ремонті доріг нагріти руки на мільйон гривень.

Мільйон гривень - це переплата КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», яке переплатило за бітум, який використовується для виготовлення асфальтної суміші.

За словами міського голови Віталія Малецького, мова в цьому випадку про тендерні умови й відсутність на тендері ПАТ «Укртатнафта», яке пропонувало бітум за 5100 гривень за тонну.

«На тендері з постачання бітуму було сім учасників, які пропонували ціну від 7 тисяч за тонну. ПАТ «Укртатнафта» з дешевшою пропозицією в тендері участі не брала», - зазначив міський голова.  

Про що слід додати – питання, яке порушувала депутат міськради Оксана Піддубна, а мова йде фактично про крадіжку з міського бюджету 1 мільйона гривень, свого розвитку не знайшло.

Чому міські чиновники переплатили в цьому випадку мільйон гривень – це питання вже до поліції й місцевої прокуратури.  

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 229 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 401 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 628 0