Новини з 1996 року

У Кременчуцькій міськраді двоє юристів виконкому звільнені зі своїх посад. Через втрату довіри мером?

Валерія Макряшина 11 вересня 2018 12:30 1973 0

Останнім часом у мерії міський голова Віталій Малецький почав "розкидатися" кадрами. У штаті виконавчого комітету знову зміни.

Це проект рішення міського голови "Про скасування довіреностей", у якому йдеться про припинення дії довіреностей для двох працівників юридичного управління виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області у зв'язку з їх звільненням. 

Мова йде про Вячеслава Маслєннікова, спеціаліста І категорії – юриста відділу судової роботи юридичного управління виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, та Олександра Богунова, завідуючого відділом судової роботи юридичного управління виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

"Заборонити особам, зазначеним у п.1 цього розпорядження, вчиняти від імені виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та Кременчуцької міської ради Полтавської області всі процесуальні дії, пов'язані з розглядом у судовому порядку спорів за участю виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та Кременчуцької міської ради Полтавської області у всіх судових установах на території України, представляти інтереси виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та Кременчуцької міської ради Полтавської області в державній виконавчій службі, інших державних органах і перед третіми особами", - йдеться в тексті документа. 

Варто зазначити, що юрист Олександр Богунов представляв інтереси мерії на нещодавньому засіданні суду по тарифах, позивачем по справі яких виступала депутат міськради Оксана Піддубна. Тоді Піддубна суд по тарифах «Теплоенерго», які виконком міської ради затвердив у жовтні 2017 року, виграла, можливо, це й стало причиною звільнення Богунова з посади.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2609 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3070 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3511 0