Новини з 1996 року

У кременчуцькій кризі винен Київ? Кременчужани, які працюють у столиці, насторожують – мер Малецький

Олександр Курилов 21 січня 2020 14:30 1158 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький насторожено дивиться в бік Києва, де серед інших працюють і мешканці нашого міста.

Про те, що мер стурбований, але не тим, що у столиці наші мешканці можуть заробити більше, ніж у місті, але тим, що Кременчук не отримує нічого від цього, наш міський голова Віталій Малецький розповідав сьогодні в міськвиконкомі, під час засідання круглого столу з працівниками Центру зайнятості та промислових підприємств.

«Люди їдуть працювати в Київ й там сплачують податки. Там працює у два з половиною рази людей більше, ніж живе, й це свідчить про відтік робочої сили з регіонів. І це має нас насторожувати. Люди їдуть працювати вахтовим методом, там сплачують податки і там розвивається інфраструктура.

Натомість вони повертаються на порожнє місце, а жодна копійка, сплачена ними в міський бюджет, не повертається і немає компенсації всіх інших соціальних речей і інвестицій в економіку», - таку промову наш міський голова, який є знатним світовим економістом, виголосив сьогодні в міськвиконкомі.

І слід так розуміти, що наш мер серед тих чиновників, які б з успіхом заборонили таку трудову міграцію як один зі способів вирішення проблем наповнення міського бюджету.

На жаль, інших думок із цього приводу в нашого градоначальника не знаходиться.   

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 235 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 637 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 488 0