Новини з 1996 року

У Кременчуцькій колонії відзначили ювілей Лесі Українки

Юлія Билина 25 лютого 2016 15:53 730 0

Вихованці грали сценки з "Лісової пісні".

У Кременчуцькій виховній колонії протягом кількох днів відзначали День рідної мови та 145-ту річницю від Дня народження Лесі Українки. "В установі вихованці з різних регіонів України, в коренях роду яких є і татари, й цигани, росіяни, молдавани, - розповідає Олена Удовицька, представник адміністрації колонії.

- Для того, щоб зацікавити таких різних хлопців, добиралися різноманітні пізнавальні завдання, ігрові вправи, конкурси. Але найбільше вихованці полюбили уроки-змагання та уроки-диспути, на яких можна якнайповніше висловити свою думку, продемонструвати знання та вміння, помірятися інтелектуальною силою з іншими учнями. Тож мовознавчий турнір-змагання серед команд школярів видався захоплюючим, веселим і пізнавальним".

 

 

Хлопці також брали участь у інсценізації уривків з п'єси «Лісова пісня» Лесі Українки, де в образі Мавки виступила вчителька української мови Світлана Голєшева, а Лукаша – вихованець Олександр.

У колонії пройшли й інформаційні години, на яких учням розповіли про історію і традиції відзначення Міжнародного дня рідної мови в Україні та світі.

 

 

Вихованці пригадали факти з біографії та творчої діяльності Лесі Українки, а також дізналися багато нових, раніше їм невідомих; декламували вірші видатної поетеси і слухали їх у виконанні відомих діячів культури.

Розкриттю художнього таланту сприяв конкурс малюнків на тему: «Любіть рідну мову та неньку Україну». Юні майстри пензля передали на папері почуття патріотизму до рідної країни, її мови, звичаїв та культури.

 

 

Теги: Життя КременчукаКультура в Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1038 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1916 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 896 0