Новини з 1996 року

У кременчуцькій галереї відбулася презентація проекту "Український Букет Народів". ФОТО

Людмила Скачко 31 травня 2019 11:30 566 0

Вчора, 30 травня, в Кременчуцькій міській художній галереї відбулася презентація проекту "Український Букет Народів - створення Інтеркультурних путівників із залученням громадян України різного соціального та етнічного походження".

 

 

Цей проект дає унікальну можливість мешканцям міста відкрити для себе нові культури свого міста та взяти участь в унікальному для України дослідженні.

Також громадськість зможе розширити та підсилити коаліції організацій, що займаються розвитком громади та опікуються інтеркультурністю.

 

 

Сам проект планують реалізувати в чотирьох пілотних громадах Полтавської, Львівської, Запорізької та Луганської областей. Його реалізує Молодіжна організація "СТАН" за підтримки Українського культурного фонду.

 

 

У Кременчуці проект представляли Валерія Вашкевія, соціологиня, громадська активістка та координаторка проекту, а також Роман Каць - регіональний координатор проекту, член правління, менеджер проектів Громадської організації "Культурний ді@лог". 

Фасиліторкою зустрічі виступила Ірина Каць, вона також є регіональною представницею Українського центру культурних досліджень у Полтавській, Черкаській, Кропивницькій та Харківській областях. 

 

 

За результатами проекту буде видано інтеркультурний путівник, який підсилить інтеркультурний імідж міста, туристичну привабливість та стане інструментом представлення Кременчука на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

 

 

У другій частині заходу відбулася Інтелектуальна зустріч Змінотворців: Кременчук 1.0, яка була присвячена темі культурного різноманіття Кременчука. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 230 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 403 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 629 0