Новини з 1996 року

У Кременчуці знову плюс. Всього – 145. Нові випадки коронавірусу – мер Малецький

Олександр Курилов 11 серпня 2020 19:59 276 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький сьогодні знову продовжує годувати мешканців міста плюсами – розповідає про нового хворого на коронавірус, якого виявили сьогодні під час перевірки ПЛР тестів.

«Сьогодні в Кременчуці зареєстровано новий випадок коронавірусної хвороби. COVID-19 виявили під час обстеження пацієнта з пневмонією.

Захворів чоловік 68 років, він перебуває на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька». Епідеміологи встановлюють коло контактних осіб та можливі шляхи інфікування», - зазначає наш міський голова, який не пояснює – чи йдеться про сьогоднішню перевірку 51 тесту ПЛР в лабораторії Пологового будинку й чи є шанси, що будуть нові хворі, з огляду того, що 45 таких тестів залишилися неперевіреними.

Ну і звісно від нашого мера повна тиша навіть про приблизне місце проживання хворого, аби ті хто живе поруч, мали б поберегтися.

Нічого цього немає, протиепідемічна ситуація в нашому місті практично звелася до використання масок лише в магазинах.

Щодо решти, зокрема дотримання дистанції чи перебування у транспорті з захисними масками, то нічого цього в місті сьогодні немає. Натомість , у нас є переповнені як завжди маршрутні таксі. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 207 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 215 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 373 0