Новини з 1996 року

У Кременчуці знову хочуть заборонити продаж алкоголю вночі

Валерія Макряшина 06 грудня 2018 09:45 701 0

Проблема продажу алкогольних напоїв уночі завжди турбувала як пересічних кременчужан, так і владу міста. 

До органів місцевого самоврядування час від часу надходять скарги та звернення від мешканців Кременчука щодо порушення тиші й громадського порядку в нічний час біля об’єктів торгівлі алкогольними напоями, а особливо біля тих, які працюють цілодобово. За їхніми словами, там постійно збирається молодь, яка вживає алкогольні, слабоалкогольні напої та пиво просто на вулиці, як влітку, так і в сильні морози.

Тож це питання намагатимуться вкотре вирішити на сесії міської ради, яка відбудеться вже через тиждень. Відповідний проект рішення про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових (крім закладів ресторанного господарства) в нічний час на території м. Кременчука був опублікований на сайті міськради. 

Автори проекту рішення пропонують заборонити продаж у Кременчуці пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у нічний час - з двадцять другої до восьмої години ранку. Також вони нагадують і про відповідні штрафи, які застосовуватимуться до продавців у разі прийняття цього рішення. 

Згідно зі статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, торгівля алкогольними напоями в заборонений рішенням відповідного органу місцевого самоврядування час доби передбачатиме штраф у розмірі  від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 до 1700 гривень).

Нагадаємо, в Кременчуці вже діяла заборона на продаж алкоголю вночі, однак її за рішенням суду скасували. На минулій же сесії міськради, 11 жовтня, це питання знову порушували депутати. Але рішення не прийняли - не вистачило двох голосів. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись