Новини з 1996 року

У Кременчуці знову епідемія на крадіжку люків

kurilov 07 серпня 2015 11:58 357 0

Кременчуцькі комунальники скаржаться на крадіжки металевих  люків з доріг  міста та розповідають, що викрадені металеві люки заміняють на бетонні, виробництво яких  уже налагодили.

Про те, що міська міліція якось дуже скромно контролює пункти збору металобрухту, поки що наші чиновники не говорять.

Нині  у місті справжня епідемія на металобрухт і невідомі крадуть як решітки зливової каналізації,  так і самі люки, й нині  на дорогах  міста 34 відкритих дірки, говорили на сьогоднішній апаратній нараді у міськвиконкомі. За словами керівника відділу оперативного контролю мерії Юрія Войтенка,  від збирачів металобрухту найбільше страждають КП «ШРБУ» та «Кременчукводоканал».

Інше, почуте з цього приводу, – в тому ж відділенні «Укртелекому» вирішують цю проблему завдяки бетону,  з якого роблять нові кришки та закривають ними дірки в асфальті. Звідси й прохання першого заступник мера Віктора Калашника до керівника міської міліції Дениса Захарченка.

«Усі знають, що металеві люки у нас у квартири не несуть», - зазначив перший віце-мер, який, однак, не додав, що все викрадене залізо є на пунктах прийому металобрухту.

Натомість, за словами Віктора Калашника, він готовий організувати народні дружини, які охоронятимуть люки каналізації.

О.Курилов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись