Новини з 1996 року

У кременчуці знайшовся той підприємець, який і собі допоможе й стареньким торговцям

Марина Баніт 20 листопад 2017 16:00 878 0

У міськвиконкомі під час комісії визначено переможця конкурсу щодо реалізації соціально-інвестиційного проекту з облаштування стаціонарних тимчасових споруд-торговельних рядів для роздрібної торгівлі власно вирощеною продукцією (овочі, фрукти, ягоди).

Приватний підприємець розповів про те, що він навчився вирощувати овочі, але там, де зараз торгує, влада цього робити не дозволяє. Тож бізнесмен вирішив узяти участь в інвестиційному конкурсі. Таким чином і собі допомогти, й бабусям та дідусям, які торгують в недозволених місцях.

Інвестиційний конкурс соціального спрямування проводився з метою впорядкування стихійної торгівлі та забезпечення  найкращих умов для реалізації соціально-інвестиційного проекту з облаштування стаціонарних тимчасових споруд-торговельних рядів для роздрібної торгівлі власно вирощеною продукцією (овочі, фрукти, ягоди).

Але участь у конкурсі взяв лише один підприємець, який займається вирощуванням  овочів і їх продажем – Андрій Бабко. Він і став переможцем. Відповідно до умов конкурсу, він має збудувати торговельні ряди для продажу своєї продукції, а також створити соціальні місця, де б мали можливість торгувати жителі міста продуктами, овочами, фруктами та ягодами, вирощеними на своїх городах.

Наступного року пан Бабко обіцяє збудувати тимчасові споруди-торговельні ряди на вулиці Миру, в районі житлового будинку №27 та по вул. Велика Набережна  в районі житлових будинків № 9 та № 11. Через рік - на Ревівці по вул. Юрія Кондратюка навпроти магазину «Оптовичок».

Присутня депутат Павленко надала гарні рекомендації бізнесмену: він був в АТО, допомогав бійцям після повернення, дуже відповідальний. Отже вона вважає, що бізнесмен не підведе.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 418 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 541 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1045 0