Новини з 1996 року

У Кременчуці завтра відкриття "Майстерні міста"

Ксенія Омельченко 19 червня 2017 14:45 252 0

Як ми вже повідомляли, "Майстерня міста" у Кременчуці буде проводитись громадською організацією "Культурний ді@лог" у співпраці з Кременчуцькою міською радою за підтримки проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова", що втілюється Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH у співпраці з Львівською міською радою.

Читайте також: Додай звучання місту: кременчужан запрошують презентувати свої ідеї в "Майстерні міста"


Проект матиме насичену програму, яка розпочнеться біля літньої сцени 20 червня о 10 годині.
Програма заходів на завтра:

10:00-10:30   -  Відкриття майстерні міста. Презентація проекту та лабораторії #AdapterLab.

10:30-12:00   -  Виступ «Учасницькі практики: виклики, поразки, перемоги» - Влодко Зотов - урбаніст, архітектор бюро Gypsy Architects (м.Київ).

14:00-15:30   -  ЛАБОРАТОРІЯ #AdapterLab. Ознайомлення з підосновами зелених зон міста, планування процесу мапування активностей у цих зонах та вивчення думок громадян через анкетування. Інструктаж волонтерів.

17:30-18:30   -   Презентація прикладів для адаптації міст до зміни клімату. Проблеми та їх рішення. - Олег Гапон, ГО Охорона природи м.Кременчука.

19:00-21:00   -  Artist Talk: невимушені розмови про роль мистецтва у міському розвитку з арт-групою «Urban Re-Public», м. Херсон (арт-критик Юлія Манукян, художник Олександр Жуковський та архітектор Сергій Дяченко). Модератор Марина Орлова.

 

Зазначимо також, що активісти вже майструють павільйон "Майстерні":

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись