Новини з 1996 року

У Кременчуці завершують випуск вагонів для потягу «Київ-Запоріжжя». З невідрегульованою системою?

Олександр Курилов 31 жовтня 2017 10:06 585 0

Адміністрація ПАТ «КВБЗ» до кінця року виконає всі замовлення Укрзалізниці з виготовлення нових купейних вагонів, загальний обсяг якого склав 36 штук.

Тож у листопаді на Крюківському вагонобудівному заводі виготовлять вісім купейних вагонів і ще сім – у грудні.

Натомість уже відомо, що з кременчуцьких вагонів сформують новий потяг «Київ–Запоріжжя». Таких буде два й курсуватимуть вони в денному та нічному режимах», - повідомляє у соціальних мережах в.о. керівника «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Одночасно в соціальних мережах уже керівникам ПАТ «КВБЗ» повідомляють про проблеми з новими вагонами, якими вже перевозять пасажирів на маршруті «Київ–Одеса».

«Вчера ехала в таком вагоне из Киева. Все работало, кофемашина тоже, только периодически проводники вырубали свет, потому что система управления вагоном зависала. А запустить ее снова можно было только путем вырубания электричества. Постель и матрасы – старые», - зазначають користувачі мереж.

Інше, на чому наголошують пасажири, – це необхідність українізувати електронне табло в нових вагонах, зважаючи на те, що поїзд з крюківськими вагонами їздить по Україні.

Слід додати, що, знаючи про високу кваліфікацію кременчуцьких працівників, зрозуміло, що обидва зауваження на ПАТ "КВБЗ" врахують.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 330 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 543 0