Новини з 1996 року

У Кременчуці засудили злодія, який крав елітний алкоголь та заподіяв шкоду КП «ШРБУ»

Валерія Макряшина 29 жовтня 2018 12:35 545 0

Крюківський районний суд Кременчука на чолі із суддею Василем Хіневичем розлянув справу щодо громадянина, якого обвинувачують у скоєнні ряду правопорушень за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

З Єдиного державного реєстру судових рішень стало відомо, що чоловік уже не перший раз притягується до відповідальності - починаючи з 2000 року, його судили за крадіжку, незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту та незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами тощо. 

Цього разу громадянин вчинив кримінальне правопорушення за таких обставин.

У період часу з 2 травня 2018 року по 3 травня 2018 року (точного часу в ході судового розгляду не встановлено), він, перебуваючи біля будинку по вулиці М. Кучми, 24, умисно викрав решітку зливоприймального колодязя, спричинивши КП «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» матеріальної шкоди на суму 734,79 грн.  

6 червня 2018 року, близько 11.00, обвинувачений викрав решітку зливоприймального колодязя по вулиці М. Кучми, 71, спричинивши КП «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» матеріальної шкоди на суму 734,79 грн.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 20 червня 2018 року, близько 12.38, він, перебуваючи в приміщенні магазину «АТБмаркет», який розташований по вул. Республіканській, 134А, умисно викрав з полиці магазину пляшку лікеру марки «Jagermeister» 35%, сховавши її до свого рюкзака, вартістю 225,75 грн.

З місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 20 червня 2018 року, близько 13.04, він, перебуваючи вже в приміщенні магазину «АТБ-маркет», який розташований по вул. О. Білаша, 8, умисно таємно викрав з полиці магазину пляшку джину  марки «Beefeater» 47%, сховавши її до свого рюкзака, вартістю 271, 58 грн.

Не оплативши вказані продукти харчування, пройшов через касу магазину та здійснив спробу залишити приміщення непомітно, але був зупинений працівником охорони магазину для перевірки, в ході якої добровільно дістав з рюкзака та віддав викрадений товар.

Тобто виконав усі умисні дії, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не був закінчений з причин, які не залежали від його волі, а саме останнього було затримано працівником охорони магазину при виході з приміщення магазину.

Обвинувачений на судовому засіданні свою вину визнав повністю, щиро розкаюється в скоєному і запевнив, що в подальшому не буде вчиняти злочини.

Враховуючи викладене та особу обвинуваченого, вчинені ним злочини та ставлення до вчиненого, обставини, які пом'якшують та обтяжують покарання, часткове відшкодування завданої шкоди, суд завважав за необхідне обрати чоловікові покарання - 2 роки іспитового строку (на підставі ст. 76 КК України). 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 976 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1817 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 841 0