Новини з 1996 року

У Кременчуці заробляють на мертвих та живих. Депутати обурені

Валерія Макряшина 18 липня 2018 12:40 990 0

Сьогодні на засіданні з питань житлово-комунального господарства розглянули проект рішення про капітальний ремонт приміщення холодильної камери для ритуальних послуг.

За словами начальника Департаменту ЖКГ Івана Москалика, проектом передбачено не тільки капремонт приміщення холодильної камери, де зберігатиметься тіло померлого, а й ремонт прощальної зали тощо.

Депутатка Валентина Гордєєва обурилася - як це так, у Кременчуці морозильна камера для померлих одна й та платна. Адже, як зазначив Москалик, безкоштовні для кременчужан тільки перші три доби зберігання тіл їхніх родичів чи близьких у морзі, далі ж треба платити. Він також додав, що це не єдиний морг у Кременчуці, однак адреси інших, не підпорядкованих комунальному підприємству, моргів він не назвав.

Щодо «розцінок», то пані Гордєєва зазначила, що не всі кременчужани знають про них, адже дана інформація ніде не опублікована.

На що Москалик вказав їй на діючий закон про порядок поховання, утримання кладовищ і організацію ритуального обслуговування в населених пунктах України, в якому чітко передбачено, коли береться оплата за зберігання, а в якому випадку не береться.

Зі слів Гордєєвої, наразі за послуги зберігання тіла ритуальна служба бере 36 гривень, однак це документально ніде не висвітлено, тому містяни наразі ризикують переплатити, адже ціну їм можна називати зовсім різну. З цим погодилися й депутати. 

Зі свогоо боку начальник управління ЖКГ пообіцяв, що стенд з розцінками послуг «Спецкомбінату ритуальних послуг» буде оприлюднений найближчим часом.

 

Читайте також: Живіть всі довго. У мера Малецького проблеми з моргом й збереженням тіл померлих. Фото

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 858 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1640 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 742 0