Новини з 1996 року

У Кременчуці запрацювала школа партизанів. Готуються у випадку повної агресії зі сходу до диверсій

Олександр Курилов 09 серпня 2017 10:53 524 0

Кременчуцькі громадські активісти з огляду на те, що війна з терористами на сході України триває четвертий рік і вона не завершиться, аж поки Росія не перестане надсилати своїх "ихтамнетов" та танки на Донбас, готуються до найгірших часів.

Найгірші часи – це коли агресія східного сусіда на Донбасі стане повномасштабною, від чого нас поки що хоч трохи оберігають Мінські угоди.

Втім  ці угоди є  сьогодні, але що буде завтра,  якщо терористи на Донбасі обіцяють дійти з війною до Лондона, – ніхто не знає.

Тож уже відомо про спеціальну підготовку загонів територіальної оборони, чим займаються у міському військовому комісаріати, де організовують єдині стрілецькі дні.

А нині нове віяння – у Кременчуці оголосили про підготовку партизанів.

Відповідне оголошення є у кременчуцьких групах Фейсбуку й мова там про таке.

"У цю суботу, 12.08.17, о 17:00, Національні Дружини міста Кременчука запрошують усіх бажаючих на військовий вишкіл. Темами вишколу стануть:
- Основи індивідуальної тактики;
- Планування та реалізація диверсійної акції силами малої групи;
- Пост-брифінг.
Подробиці щодо участі за телефоном». Номер телефону в повідомленнях у соціальних мережах додається, однак місце військового вишколу не вказується.  

Про що слід додати – останній такий приклад у місті з діяльності партизанів у Кременчуці є,  й мова тут про 1942-ий рік, коли наше місто було під окупацією фашистів.

Відомо, що таких підпільних груп було декілька. Одні діяли безпосередньо в місті – малювали від руки листівки, сипали пісок у букси вагонів і намагалися рятувати людей.

Інша група діяла в Кременчуцькому районі -  це село Білецьківка та прилеглі до нього населені пункти.

Нині ж 2017 рік і тема партизанів у Кременчуці через події на сході України знову набула своєї актуальності.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись