Новини з 1996 року

У Кременчуці замість індустріального парку «Центральний» будуть кладовище і вітряки

Олександр Курилов 17 серпня 2018 16:22 724 0

Спеціальна комісія міськвиконкому Кременчука, представники якої в повній безнадії займаються пошуком інвестицій, вирішили, що саме  міські градоначальники зроблять зі 168 гектарами землі, розташованими за мікрорайоном Молодіжним, які раніше називалися «Індустріальним парком "Центральний"!

Відповідне рішення прийнято з цього приводу сьогодні на засіданні «індустріальників» міськвиконкому, яке проводив перший  віце-мер Володимир Пелипенко.

І нове рішення з цієї теми таке.

Тож якщо на сесії міськради раніше було затверджено, що з інвестиціями на цьому краю Молодіжного вже все й нічого не буде, то тепер нові зміни.

Усе-таки щось тут буде й з цією метою 18 гектарів зі 168-и віддають під нову чергу Свіштовського кладовища.

А на решті – ще 150 га ставитимуть вітряки, аби виробляли електроенергію за дорогим для їхнього власника «зеленим тарифом».

Хто буде власником цих вітряків і хто у нас займається енергетикою? На це запитання відповідь є. Для такого варто глянути на той дерибан, що недавно відбувся на Деївському звалищі.

Новий варіант використання землі під енергетичний бізнес обіцяє гроші, тим більше, що землю під вітряками можна не викуповувати.

Відповідна обіцянка від чиновників з цього приводу – конкурс на вітряки біля Свіштовського кладовища буде проведено до кінця цього року.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись