Новини з 1996 року

У Кременчуці закрили 7-й ізолятор через погані побутові умови

Альбіна Козлова 23 січня 2019 09:50 343 0

22 січня на офіційному сайті прокуратури Полтавської області з'явилася інформація про перевірку слідчих ізоляторів по області.

Так прокуратура провела перевірку стосовно додержання конституційних прав затриманих, ув’язнених та адміністративно арештованих осіб у спеціальних установах та інших відведених для цього приміщеннях територіальних органів поліції.

За результатами неодноразових перевірок ізолятора тимчасового тримання №7 ГУНП в місті Кременчуці було виявлено порушення вимог законодавства щодо належного матеріально-побутового забезпечення в’язнів.

З метою усунення порушень норм міжнародних договорів, ратифікованих в Україні, та законодавства Держави, прокуратурою неодноразово вносились документи реагування до Головного управління Національної поліції в Полтавській області та Національної поліції України про вжиття заходів для усунення порушень законодавства в діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП в області.

Вжиті заходи сприяли усуненню порушень закону, поновленню конституційних прав громадян, проте ситуація на краще в діяльності зазначеної спецустанови поліції досі не змінилася, повідомляє прес-служба прокуратури в Полтавській області.

Так поточний ремонт приміщень не було проведено, а оскільки тримання під вартою підозрюваних можливе лише у випадку здійснення поточного або капітального ремонту, то керівництвом ГУНП в Полтавській області в січні 2019 року було прийнято рішення тимчасово припинити функціонування ізолятора тимчасового тримання №7 у м. Кременчуці.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись