Новини з 1996 року

У Кременчуці за вчора один позитивний результат швидкотесту на COVID-19. Але під підозрою більше

Валерія Макряшина 09 квітня 2020 10:25 841 0

Вчора у Кременчуці медиками було зроблено 9 експрес-тестів на виявлення коронавірусної інфекції, один із них позитивний. Аналізи цього пацієнта були направлені на ПЛР-дослідження в Полтаву.

Про це сьогодні на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації розповіла Ольга Усанова. 

За словами представниці Лабораторного центру, наразі в інфекційній лікарні Кременчука перебуває 8 осіб з підозрою на коронавірус COVID-19. 

Але це не всі. За словами спеціаліста, люди, в яких також підозрюють цю інфекцію, перебувають на амбулаторному лікуванні. Наразі опрацьовується коло їх контактних осіб.

На сьогодні в Кременчуці офіційно зареєстровано 9 випадків хвороби COVID-19. Усі пацієнти, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні у лікарні "Кременуцька" з уже встановленим діагнозом, почуваються задовільно. 

За словами представниці міського управління охорони здоров'я, вчора була виявлена ще одна підозра - це пацієнтка 41 років, яка прибула з Польщі та з 22 березня перебувала на самоізоляції під контролем сімейного лікаря.

Учора стан жінки погіршився - в неї діагностували респіраторну вірусну інфекцію та поклали в лікарню. Сьогодні її аналізи були відправлені на ПЛР-тестування. 

Водночас чиновниця розповіла, що чотири пацієнти, які мали позитивні результати швидкотестів та які наразі перебувають у ізоляторі лікарні "Кременчуцька", отримали негативні результати ПЛРтестів. Ті ж громадяни, які перебували в ізоляторі лікарні "Придніпровська", переведені на самоізоляцію за місцем мешкання. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1284 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0