Новини з 1996 року

У Кременчуці за мільйон гривень можуть побудувати майданчики для городків. На базі гімназії №20

Артем Кузьменко 21 жовтня 2020 16:20 318 0

29 вересня на сайті кременчуцького Громадського бюджету-2020 зареєстрували проєкт №56 «LET’S GO TO ГОРОДКИ». Автор Світлана Коваль нагадала мешканцям міста про городковий спорт, і причина цьому є, адже вона – чемпіонка світу з цієї дисципліни.

Пані Світлана хоче, щоб на території гімназії №20 з’явилися два майданчики для гри.

Авторка нагадує про те, що історії городків у Кременчуці вже майже 50 років. Але стан спецмайданчиків на базі Кременчуцького національного університету залишає бажати кращого – поверхня квадрата з металу не відповідає вимогам проведення змагань обласного та всеукраїнського рівнів. Тому жінка пропонує виділити з міського бюджету 1 065 625 гривень, щоб створити майданчики з надміцного бетону та листів полікарбонату, які мають довше прослужити та майже повністю поглинати шум від ударів биткою.

 

«До 1999 року відділення городкового спорту було закріплено за спортивним клубом «КрАЗ» (була штатна одиниця тренера). Потім спорткомплекс було передано до університету і дитяче направлення з цього виду спорту зникло, а тренер працює зараз на громадських засадах».

 

Тому якщо достатньо мешканців міста проголосують за створення майданчиків, у Кременчуці зможуть проводити змагання з городкового спорту на обласному і, можливо, навіть на всеукраїнському рівнях.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2893 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3366 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3813 0