Новини з 1996 року

У Кременчуці з’явилися власні авіаносці та лінкори, щоправда, лише у вигляді макетів. ФОТО

Олексій Ващук 07 серпня 2020 14:00 215 0

На вулиці Соборній, у центральній міській дитячій бібліотеці, було відкрито виставку моделей, на якій представлено реалістичні макети найбільш відомої військової техніки часів Другої світової війни, серед яких є танки, різних видів кораблі, а також космічні апарати.

Організатор виставки, Сергій Риндін, котрий разом зі своєю сім’єю створює дані макети, розповідає:

«Кожен із представлених кораблів був втіленням могутності держави, на які витрачалися найбільші матеріальні та наукові ресурси. Вони уособлювали собою державу та єдність нації».

Для прикладу Сергій наводить британський лінкор «Худ», який важався одним із найвеличніших кораблів міжвійськового періоду. Коли його затопив німецький «Бісмарк», то для всіх британців це була справжня трагедія.

Окрім нього, в експозиції представлено і японський лінкор «Нагато», що витримав два ядерних  вибухи, а також вітчизняний авіаносець «Київ», збудований ще за радянських часів у Миколаєві.

Експозиція дуже приваблює перехожих, а особливо дітлахів. Вони можуть подовгу роздивлятися прекрасні моделі славетних кораблів. Кажуть, що дітей і за вуха не відтягнути від споглядання такої краси.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 205 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 215 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 373 0