Новини з 1996 року

У Кременчуці з шести ПТУ залишать лише три

Юлія Билина 09 лютого 2016 10:21 1326 0

Скорочення найбільше зачепить адміністрацію.

Усього три професійно-технічних заклади замість існуючих нині шести училищ. Намір провести такі кардинальні скорочення озвучило обласне управління освіти.

Виконувач обов'язків директора Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Галина Власюк розповіла на апаратній нараді у облдержаміністрації, що фінансування поки що забезпечуватиме держава та обласний бюджет. Але доведеться провести оптимізацію.

Поки що області не вистачає на потреби професійної освіти приблизно 30 мільйонів гривень. Їх шукатимуть в обласному бюджеті. 

Заробітну плату та енергоносії за січень за профтехучилища заплатив бюджет Кременчука, говорить Світлана Михайленко, заступник начальника міського управління освіти. Щодо оптимізації, то її має проводити область.

Поки що попередніми варіантами оптимізації є такі. У Кременчуці збираються зберегти ВПУ-7, в якому нині навчається більше тисячі дітей. А менші навчальні заклади "позливати".

Найімовірніше, об'єднають колишні профтехучилища №№19, 6 та 29 в одне, створивши на Молодіжному регіональний центр професійної освіти. Другий подібний центр може з'явитися на базі ПТУ-26, до якого приєднають Кременчуцький ліцей імені А.Макаренка (колишнє ПТУ-5).

Освітяни очікують, що скорочення робочих місць може зачепити адміністрацію, адже при злитті потрібен буде один директор замість трьох, менше завучів, бухгалтерів тощо.

 

 

Теги: Політика КременчукаОсвіта КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1054 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2051 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2670 0