Новини з 1996 року

У Кременчуці з-під носа вчителя ледь не викрали двох учнів початкової школи. Будьте обережні!

Марина Баніт 03 лютого 2018 12:55 7844 0

Це розповідь порядної жінки, яка вже має своїх онуків, про ситуацію, свідком та учасницею якої вона стала.

"Йду нещодавно у справах біля школи №19. Переді мною йде колона діточок, думаю, учні 1 або 2 класу. Малеча щебече, як горобці, тримаючись за руки по двоє. Попереду їх повільно веде вчителька, яка чомусь одна. (Скоріше за все, це їх водили замість групи подовженого дня до поруч розташованої станції юних техніків).

У якусь мить помічаю, що двоє останніх дітлахів доволі далеко відстали від усіх інших.

Я хотіла крикнути вчителю, але здалеку побачила, що вона розмовляє по телефону і не озирається навіть. Я маю своїх малих онуків, тому дуже була неприємно вражена такою необачністю вчителя. Тож вирішила спочатку сказати дітям, щоб рухалися швидше. Але в цю ж мить подумала, чи пішли б діточки зі мною, поки вчителька не бачить? Наблизилася до них і  привітно, але впевнено сказала: "Давайте руки, ви підете зі мною!" Ці маленькі дві крихітки дуже здивовано, але смиренно протягнули до мене руки, зупинилися і хотіли розвертатися, щоб іти зі мною в протилежний бік. Я перепитала: "Що, підете зі мною?" А вони кажуть удвох: "Так!"

Тоді, звичайно, я їм відповіла: "Зіроньки мої, не можна з чужими людьми так іти! Мабуть, вам казали про це батьки й учителі! Хутчіше, хутчіше біжіть до діточок. Бо не дай Бог, на моєму місці була б зла людина. Ніколи з незнайомими людьми нікуди не йдіть!"

Діти були здивовані і, мабуть, пригадали настанови батьків. Тож швидко підбігли до колони, озираючись.

А я вирішила не розмовляти з цією горе-вчителькою, яка так і не помітила відставання дітей та їхню розмову з чужою жінкою. В моїй голові промайнули різні думки. Найбільше непокоїло те, що мої онуки теж у школі, і теж такого ж віку. Боронь Боже, щось би сталося з дитиною. І навіть таку неуважність до чужих дітей мені важко спостерігати.

Як так можна? Вести малечу і говорити так по телефону, що не помічати нічого навколо? Це ж діти!

Тож просто вирішила розповісти "Програмі Плюс" про це! Нехай батьки прочитають та попередять дітей! А може, ця вчителька впізнає себе і їй стане соромно.  Може, директори та керівництво закладів освіти проведе інструктаж з учителями з приводу безпечного догляду за дітьми!"

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 558 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 805 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1168 0