Новини з 1996 року

У Кременчуці, як і по всій Україні пенсії виплачують з затримкою у кілька днів. Чому?

Марина Баніт 26 липня 2018 09:15 320 0

 

Першими ситуацію з виплатами прокоментували в Укрпошті, у відділеннях якої десятки пенсіонерів вистоювали черги з надією отримати пенсії. Там повідомили, що Укрпошта працює в штатному режимі. При цьому станом на вівторок є тимчасові технічні затримки фінансування Пенсійним фондом України виплати пенсій.

Пенсійний фонд України офіційно прокоментував ситуацію із затримкою виплат пенсій тим, хто отримує їх через Укрпошту. Фонд визнав проблему і повідомив, коли виплатять пенсії, йдеться в повідомленні на сайті ПФУ.

"На численні звернення щодо зміщення термінів виплати пенсій у липні 2018 року Пенсійний фонд України інформує. Зміщення графіка фінансування виплат обумовлено касовими розривами надходження єдиного соціального внеску", - йдеться в повідомленні.

За даними пенсійного фонду, з початку місяця на виплату пенсій спрямовано 24,9 млрд грн. Зокрема, 1,7 млрд грн протягом 24 липня, коли ПФУ оприлюднив офіційний коментар.

"Виплата пенсій у поточному місяці буде забезпечена фінансовим ресурсом у повному обсязі", - пообіцяли у відомстві.

Нагадаємо, що проблеми з термінами виплат пенсій виникли по всій Україні. З нею зіткнулися ті, хто отримує пенсії на пошті, хоча й дехто з тих, хто отримує виплати на картку, відзначив, що в липні отримали пенсію на 2-3 дні пізніше, ніж зазвичай, але вони були виплачені до 20 липня.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 179 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 342 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 688 0