Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуці вшановуватимуть пам'ять Володимира Малика

Юлія Билина 17 лютого 2016 12:38 859 0

95-річчя з дня народження видатного романіста припало на Міжнародний день рідної мови.

95-річчя з дня нарождження видатного земляка, автора таких історичних романів, знайомих з дитинства, як «Посол Урус-шайтана», «Шовковий шнурок» та «Князь Кий» Володимира Малика цієї неділі будуть вшановувати кременчужани. Оскільки урочистості співпали з Міжнародним днем рідної мови, громадські активісти збираються приділити чимало уваги й іншим мовам національних меншин, що давно живуть поруч з українцями. Зокрема, до свята рідної мови збирається долучитися вірменська громада, а також представники грузинської.

Про це розповіла "Програмі Плюс" Марія Усцова, голова міськрайонного товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка. За словами Марії Усцової, до святкування 95-річчя Володимира Малика висловили бажання долучитися й майстрині з Кременчуцького району, зокрема, з села Піщаного, що працюють у техніці виробів із природних матеріалів. Зокрема, жінки продемонструють вироби ужиткового мистецтва із соломи та сухої вермішелі.

Свято рідної мови та вшанування 95-річчя Володимира Малика відбудеться в філії Бібліотечної системи для дорослих, що про провулку Арсенальному. Захід планується на цю неділю, 21 лютого, на 14-ту годину дня. Запрошують усіх охочих, вхід вільний.

Теги: Лікарняні заклади Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 230 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1091 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1816 0