Новини з 1996 року

У Кременчуці вшановуватимуть пам'ять Володимира Малика

Юлія Билина 17 лютого 2016 12:38 789 0

95-річчя з дня народження видатного романіста припало на Міжнародний день рідної мови.

95-річчя з дня нарождження видатного земляка, автора таких історичних романів, знайомих з дитинства, як «Посол Урус-шайтана», «Шовковий шнурок» та «Князь Кий» Володимира Малика цієї неділі будуть вшановувати кременчужани. Оскільки урочистості співпали з Міжнародним днем рідної мови, громадські активісти збираються приділити чимало уваги й іншим мовам національних меншин, що давно живуть поруч з українцями. Зокрема, до свята рідної мови збирається долучитися вірменська громада, а також представники грузинської.

Про це розповіла "Програмі Плюс" Марія Усцова, голова міськрайонного товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка. За словами Марії Усцової, до святкування 95-річчя Володимира Малика висловили бажання долучитися й майстрині з Кременчуцького району, зокрема, з села Піщаного, що працюють у техніці виробів із природних матеріалів. Зокрема, жінки продемонструють вироби ужиткового мистецтва із соломи та сухої вермішелі.

Свято рідної мови та вшанування 95-річчя Володимира Малика відбудеться в філії Бібліотечної системи для дорослих, що про провулку Арсенальному. Захід планується на цю неділю, 21 лютого, на 14-ту годину дня. Запрошують усіх охочих, вхід вільний.

Теги: Лікарняні заклади Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 60 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 412 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1524 0