Новини з 1996 року

У Кременчуці все ж таки облаштують "витверезник". Область погодилася дати кошти

Валерія Макряшина 12 листопад 2020 12:05 588 0

Відділення Спецтравми на базі лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька", про яке в нашому місті розмови йдуть із 2018 року, буде побудоване найближчим часом і коштуватиме воно 1 млн 400 тисяч гривень.

Таке рішення, сьогодні, 12 листопада, прийняли на пленарному засіданні сесії Полтавської облради депутати. Вони проголосували за виділення своєї частини коштів на фінансування пілотного проекту, адже іншу частину (50%), як повідомлялося раніше, взяв на себе міський бюджет.

Зазначимо, створити відділення Спецтравми планують у приміщенні, розташованому на території лікарні, яке близько 20 років не використовувалося. Після капітального ремонту в ньому планують обслуговувати безхатьків і людей у стані алкогольного сп'яніння, яким нині не дуже раді в приймальнях медзакладів.

Проектом капремонту передбачено, що у відділенні буде три тамбури, тамбур-шлюз, зала, душова, два санвузли, пункт обігріву, підсобне приміщення, кімната та кабінет персоналу.

Також відомо, що в новому відділенні працюватимуть чотири фельдшери, має бути окрема охорона Нацгвардії, а пацієнтів будуть годувати.

Нагадаємо, що пропозиція створити відділення спецтравми в лікарні інтенсивного лікування "Кременчуцька" вперше прозвучало на сесії міськради 11 жовтня. На його створення кошти виділятимуться як з місцевого бюджету, так і з обласного. Загальна вартість робіт складає 1 мільйон 378 тисяч гривень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1153 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2152 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2770 0