Новини з 1996 року

У Кременчуці вперше запрацювало «розумне» освітлення вулиць. ФОТО

Ксенія Омельченко 26 червня 2018 10:40 784 0

Сьогодні вночі на Автокразівському бульварі запрацювало «розумне» освітлення. Про це повідомляють у Департаменті житлово-комунального господарства.

Зазначається, що в рамках проекту виконавці встановили металеві опори, на яких розміщуються подвійні ліхтарі з діодними світильниками. При цьому світло від одного ліхтаря спрямовуватиметься на проїжджу частину бульвару,  іншого – на тротуар. Це дає можливість комфортно та безпечно почуватися як пішоходу, так і водію транспортного засобу. 

Ще однією особливістю цієї нової системи вуличного освітлення є те, що вона має можливість автоматичного коригування світла залежно від часового періоду вечора та ночі. Зокрема, з 23.00 до 24.00 світло подаватиметься на повну потужність, з 00.00 до 01.00 – на 70%, а потім – на 50%.

У Департаменті запевняють, що така властивість допоможе зекономити кошти міського бюджету, які витрачаються на освітлення даного мікрорайону,  приблизно на 30%.

Окремо зауважимо, що таку мережу вуличного освітлення встановлено в нашому місті вперше. Однак надалі її планується впроваджувати і в інших віддалених районах Кременчука.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 174 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 560 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 690 0