Новини з 1996 року

У Кременчуці вперше - швидке одруження. За одну добу розписали Віктора та Марію. Фото

Олександр Курилов 19 травня 2017 15:41 780 0

У нашому місті сьогодні – подвійне свято. Перше – це одружилися Віктор та Марія й церемонія пройшла в Палаці культури «Нафтохімік».

А друге – Віктор і Марія розписувалися за програмою «Одруження за добу» й саме з цієї нагоди й більше ніякої до нашого міста приїхали начальники управління юстиції з області.

Також на урочисту подію прибув сам міський голова Віталій Малецький і так само тому, що «швидко».

Тож мер вітав молодят, а голова профкому ПАТ «Укртатнафта» Василь Хоменко подарував їм мультиварку.

Як пояснили самі молоді люди, вони живуть разом уже більше року, а розписатися не вистачало часу. Нині ж – така нагода з прискорення в тридцять разів. За правилами, які є сьогодні, молодят розписують лише через місяць після подання заяви.

Нині ж інша ситуація, й за нею молоді люди заплатили 2700 гривень. Частина цих коштів – за організацію швидкого одруження, інша – за швидке оформлення документів.

Втім, як зазначили учасники церемонії, – сам розпис був не швидкісним, але звичайним і головне – тим, хто бажає розписатися швидко, не потрібно чекати 30 днів.

Про що слід додати – інших таких прикладів бажаючих швидко одружуватися поки що немає і в Полтаві, і в Кременчуці.

Тож хто буде наступним у цьому подружньому марафоні, хоча таких бажаючих багато не буде, бо все ж – недешево, редакція повідомить. Єдине, що для учасників АТО та їхніх наречених саме швидке одруження, якщо вони забажають розписатися, буде фактично безкоштовним.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись