Новини з 1996 року

У Кременчуці вода буде на вагу золота: Нацкомісія затвердила підвищення тарифів на 15%

Ксенія Омельченко 04 вересня 2018 15:40 2597 0

Комісія НКРЕКП не звернула уваги на обурених кременчужан та погодила постанову про підвищення вартості частини комунальних послуг.

Як повідомляє прес-служба "Кременчукводоканалу", сьогодні на Комісії НКРЕКП було прийнято:

1. Постанову НКРЕКП від 04.09.2018 року "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141", якою встановлено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

- на централізоване водопостачання – 7,15 грн. за 1м куб. (без ПДВ);

- на централізоване водовідведення – 7,29 грн. за 1м куб. (без ПДВ).


2. Постанова НКРЕКП від 04.09.2018 року "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868", якою встановлено тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

- на централізоване постачання холодної води – 7,41 грн. за 1м куб. (без ПДВ) (з використанням внутрішньобудинкових систем);

- на централізоване водовідведення – 7,57 грн. за 1м куб. (без ПДВ) (з використанням внутрішньобудинкових систем).

 

Тобто вартість послуг водопостачання та водовідведення підвищиться в середньому на 15%. Ще на 10% вказані послуги можуть здорожчати з 2019 року.

Комунальники зазначають, що нові тарифи на послуги будуть введені в дію з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур'єр».

 

Нагадаємо, що вказане подорожчання послуг з постачання питної води та каналізації було запропоноване комунальним підприємством "Кременчукводоканал" ще в лютому.

Однак лише в серпні НКРЕКП нарешті розглянула цей "проект корегування тарифів" і з певними змінами надіслала його знову в Кременчук - для обговорення. Попри те, що журналісти та депутатка Піддубна активно запрошували кременчужан, на обговорення прийшло лише 15 містян. Але всі вони висловили свою незгоду з таким підвищенням.

Більше того, під час  обговорення були порушені різні важливі питання, наприклад, як "Кременчукводоканал" бореться з високим відсотком втрати води, чим воно знезаражує воду та чи можна називати "питною" воду кольору чаю, яка з крана тече. Підприємство обіцяло на запит Оксани Піддубної надати всю затребувану інформацію, та й досі цього не зробило. 

Саме результати цього обговорення стали основою для погодження НКРЕКП проекту коригування тарифів. Та, зважаючи на обіцянки й роботу "Кременчукводоканалу", виникають сумніви: знали в столиці, що кременчужани невдоволені таким "коригуванням" чи ні?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 729 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 892 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1250 0