Новини з 1996 року

У Кременчуці водій вантажівки має заплатити штраф, бо "латав" дорогу пшеницею

Валерія Макряшина 19 серпня 2019 13:05 627 0

Суддя Кременчуцького районного суду Світлана Клименко розглянула матеріали, які надійшли від Батальйону патрульної поліції в місті Кременчуці про притягнення до адміністративної відповідальності водія вантажівки, який належним чином не організував охайне перевезення зерна на своєму транспортному засобі.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з протоколом, 27 травня 2019 року, о 16.05, на автодорозі Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук 209 км+150 м, керуючи автомобілем КамАЗ з напівпричепом СЗАР, чоловік перевозив сипучий вантаж (пшеницю), який був ненадійно закріплений та допустив забруднення автодороги шляхом розсипання пшениці на проїжджу частину.

Порушник до суду не з`явився, натомість надав заперечення на протокол про адміністративне правопорушення, в якому вину не визнав. Чоловік вважає, що в його діях відсутній склад адміністративного правопорушення, оскільки інспектором патрульної поліції не було надано доказів того, що він спричинив забруднення автомобільної дороги.

Незважаючи на те, що порушник винним себе не визнав, його вина підтверджується документами, які надала поліція, в яких зазначається, що чоловік не дотримався вимог ПДР. 

Отже, він вчинив адміністративне правопорушення.

У результаті чоловік сплатить штраф -  340 грн плюс судовий збір у дохід держави в сумі 384 грн 20 коп.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 927 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1747 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 798 0