Новини з 1996 року

У Кременчуці водіїв маршруток ледь не оштрафували, але пощастило...

Валерія Макряшина 26 липня 2021 14:00 440 0

В Автозаводському районному суді ледь не отримали штрафи водії маршруток №17 та №15, які попалися на очі патрульним із забитими пасажирами салонами.

Як повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень, 26 травня цього року, о 09.54, по проспекту Свободи, поблизу зупинки громадського транспорту "Вул. Вадима Пугачова", водій маршрутки MERCEDES-BENZ SPRINTER здійснив перевезення пасажирів у кількості 27 осіб, що на 4 особи більше, ніж передбачено технічною характеристикою транспортного засобу, а саме 23 місця для сидіння.

 

 

Таким чином, відповідно до виписаного патрульним протоколу, чоловік порушив п.8 і п.3 Постанови КМУ №1236 від 09.12.2020 року.

До протоколу про адміністративне правопорушення правоохоронці додали копію подорожнього листа, але суддя не побачила там відмітку про засвідчення копії документа, яка складається зі слів «Згідно з оригіналом», назви, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища тощо. Окрім того, копія була низької якості, тож присутнім неможливо було щось дослідити. 

У результаті матеріали адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності водія суд повернув для належного оформлення патрульним.

Аналогічна ситуація трапилася і з водієм маршрутки №15. Він 25 травня, о 07.25, рухаючись по проспекту Свободи на маршрутці №15, перевозив 22 пасажирів, що на 3 особи більше, ніж передбачено технічними характеристиками транпортного засобу. Штраф чоловік також не отримав - протокол повернули патрульним для належного оформлення.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1489 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1560 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1483 0