Новини з 1996 року

У Кременчуці влада йде в наступ на АТБ. Торгують вночі горілкою, а це заборонено міськрадою

Олександр Курилов 30 січня 2017 10:42 1139 5

Надалі парульна поліція, яка у нас є ініціатором заборони продажу горілки вночі, більш активно займатиметься магазинами АТБ, де порушують рішення сесії міської ради щодо нічної заборони з продажу алкоголю вночі.

Відповідну вказівку оприлюднив міський голова Віталій Малецький сьогодні, під час апаратної наради у виконкомі.

«Один для всіх має бути закон», - коментуючи повідомлення, що одні супермаркети вночі горілкою торгують, а інші – ні, зазначив мер Малецький.

"Якщо не погоджуються, то слід іти в суд, але судами не слід виправдовувати власний злочиннй бізнес», - сказав міський голова, який не став уточнювати, в чому саме тут злочинний бізнес.

Нагадаємо, до Автозаводського районного суду міста Кременчука подано адміністративний позов про визнання протиправним та скасування рішення XVII сесії Кременчуцької міської ради Полтавської області VII скликання від 22 грудня 2016 року "Про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у стаціонарних спорудах (окрім закладів ресторанного господарства) та стаціонарних тимчасових спорудах на території м. Кременчука у нічний час" з двадцять другої години до восьмої години ранку".

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ольга 31.01.2017 15:05

Зовсім безглуздий закон! Так люди могли піти і купити якісне спиртне в магазині, а тепер куди йти? Буде процвітати продаж самогону та різного контрафакту! Молодці "АТБ", що боряться з цим законом.

Петро 31.01.2017 14:58

Я не розумію навіщо поліція була ініціатором цього закону? Не вже їм нема чого робити. Так вони ще більш погіршують становище на вулицях міста.

Анна 31.01.2017 12:50

С большим трудом они набрали голосов на этот закон! А то что мэр так волнуется, наталкивает на мысль о его личных интересах.

Владимер 30.01.2017 17:12

По всей Украине в любое время если тебе есть 18 лет можно купить алкоголь! Ничего плохого в этом не вижу! Зачем вводить такой запрет!? (наверно мэр имеет свой личный интерес)

Віталій 30.01.2017 16:38

Мені подобається АТБ, у будь який час можна купити те що потрібно! А у ці вигадки я не вірю, будуть докази тоді і будете звинувачувати!

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1385 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2376 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2999 0